/ 6 نظر / 103 بازدید
hamid

این پیام را من از سیستم ارسال پیام گروهی می فرستم لذا اگر برای دسته ایی از دوستان چند بار ارسال شده قصد مزاحمت نداریم اما چون شما دوست عزیز بروز می شوید پس برای شما هم فرستاده می شود سلام شما در وبسایت یا وبلاگ خود چه پست هایی را می زنید آیا دانلود ،فروشگاه، ورزش،مذهبی یا چیزهای دیگر؟ شما می توانید بعد از عضویت کد را دریافت کنید و در قالب وبلاگتان (ویرایش قالب) قرار دهید سپس هر ساعتی ،روزی،هفته ای،ماهی که پست تازه می زنید لینک آن را برای ما ارسال کنید تا به نمایش گذاشته شود ودیگران بتوانند استفاده کنند. یکی دیگر از ویژگی ها این است که بعد از عضویت می توانید پیام برای ما ارسال کنید که حاوی تبلیغ وبلاگتان باشد سپس ما آن را برای همه ی اعضا ارسال می کنیم و یک تفاوتی که بادیگر لینک باکس ها داریم این است که در ارسال لینک هیچ محدودیتی نیست. ما به اعضاء تبلیغ هم می دهیم البته موجودی فعلی 20000 هزار تومان می باشد امکانات دیگر را می توانید بعد از عضو شدن ببینید. موفق باشید

مژگان

راستی ژیلاجون.من منظورم ازاینکه بضاعت مالیم نمیرسه این نبود که شمابیزنس میکنین.من حتی توی 1سایت ازمدیرسایت خواستم اهنگهای ادام لامبرت وهمچنین کنسرتهاش رو توی سی دی برام بزنه و ازش بخرم. من اصلامنظورم این نبود بخدا.اگه حرفم رو نسنجیده زدم وشما فکربدی کردین من واقعا معدرت میخوام بخدا قصدبدی ندارم.

فاطیما

سلا.ژیلاجون.عکسهای فیلمها عالی بودن.اهنگهارو هم همشون رو دانلودکردم.ممنون.راستی معنی اهنگهایی که ازلیزاماری رو که گذاشتی داری؟بی زحمت بزار. فیلمها هم بزارببینم چندتاشون رو میتونه برام جورکنه هرکدوم که موند+کنسرتهاش رو ازتومیگیرم. راستی نمیدونی چه برنامه ای بایدداشته باشیم تابتونیم اون ویدیوهارو از یوتو دانلودکنیم.اخه خیلی قشنگن.من نصفشون رو دیدم غش کردم.رفتم اب قندبرای خودم درست کردم.

فاطیما

مشکل اینکه من زیادازاین چیزها سردرنمیارم.باید توضیح جزبه جزبهم بدن.ممنون ازاینکه گفتی.

فاطیما

ژیلا جون اینجارو باهات شدیدا موافقم.قبل ازاینکه تو وبلاگت رو دوباره شروع به کارکنی.من خیلی دنبال اثار الویس میگشتم.دریغ ازیه اهنگ صوتی.اصلادریغ از یه دونه عکس.100تا سی دی فروشی رفتم هیچ کسی نمیشناختش.انگارنه انگار که اونم برای خودش کسی بوده.ولی خدایی تنهاکشوری که ستاره هارو نمیشناسه ایرانه.توی مجارستان پارک الویس هست توی 100جای اسیا نمایشگاه های الویس میزارن.اما ایران نه انگار که ایرانه. منم مثل تو فلاکت کشیدم.ازوقتی که تو رو پیداکردم.واین اهنگهاوعکسهارو دریافت کردم.روزی 1000باردارم دعات میکنم. اگه لیست اسمهای الویس رو به داداش دوستم دادم بخاطراین بودکه پوسترالویس رو گوشه ی مغازه اش دیدم.اسم اثارالویس همیشه پیشمه و هرکس که میتونست بهم کمک کنه اسمشون رو بهش میدادم.وهمیشه تیرم به سنگ میخورد.

فاطیما

این فیلمو دارم.ای وای من.فردا صبح مخوام ببینمش.