لیزامری پریسلی

 

ادامه مطلب:

 

لیزامری پرسلی ، تنها فرزند الویس، در1 فوریه 1968 در شهر ممفیس واقع در ایالت تنسی بدنیا آمد. او از سن خیلی کم شروع به آموختن موسیقی کرد.لیزا چهار ساله بود که مادرش بنای نا سازگاری گذاشت و  از الویس جدا شد. لیزا از همان موقع دچار حالات عصبی شد.

این وضع وقتی شدت پیدا کرد که الویس در1977 از دنیا رفت وپریسیلا دوباره بچه دار شد و لیزا صاحب یک برادر ناتنی بنام ناوارون آنتونی گاریبالدی شد.

لیزا در سال 1987 با  موسیقیدانی بنام دنی کئو ازدواج کرد و صاحب دو فرزند بنامهای دنیل رایلی و بنجامین استورم شد. در سال 1992 از همسر خود جدا شده و با مایکل جکسون ازدواج کرد. قبل از جدایی از دنی ، مایکل طی تماسهای تلفنی با لیزا درد دل میکرد و  لیزا از روی دلسوزی زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد. لیزا ازدواج با مایکل جکسون را بزرگترین حماقت زندگی خود میداند . او در مورد زندگی با مایکل جکسون اظهار نمود که مایکل روزهای زیادی غیب میشد و بعد ناگهان خودش را آشکار میکرد!

زندگی آنها دوامی نداشت و از هم جدا شدند.

 

زندگی حرفه ای:

 

لیزا مری پرسلی خواننده ای محبوب است که کار سرایش وآهنگسازی هم میکند.

 

 ----------------------------------------------------

صفحه مقاله ها

 

----------------------------------------------------

همچنین در اینجا ببینید

عکسهای لیزا مری پریسلی:

 Lisa Marie Presley pictures part 1

 

Lisa Marie Presley pictures part 2

 

Lisa Marie Presley pictures part 3

/ 4 نظر / 74 بازدید
مهدي تهراني

سلام خوبی/من فهميدم که چرا دوسش نداری/اينی که نوشتی يکی از ترانه های الويس بود .چقدر زيبا بود .من که لذت بردم /به ما هم سری بزن خوشحال می شيم

مصطفی(شکارچی)

سلام ...ممنون که بهم سر زدی ... چون من ديگه اونجا نمی نوشتم واسه همين يه خورده طول کشيد تا بفهمم تو امده بود .....بهم سر بزن .....بای

نازنين

سلام ژيلا جون .....منم ميدونم چرا ليزا رو دوست نداری..... دليلش تقريبا واضحه! ولی خوب به هر حال هر چی که باشه اون دختر الويسه بخاطر الويس هم که شده سعی کن اونو ببخشی ومطمئن باش که اگر خود الويس هم بود اونو ميبخشيد..