گریسلند ، خانه الویس در ممفیس

ادامه مطلب:


این مطلب در باره گریسلند است .

خانه ای که الویس از سال 1958 در آن زندگی کرد. در آنجا ازدواج کرد بچه دار شد و همانجا هم فوت کرد . و در همون مکان به خاک سپرده شد.

 

 GRACE LANDبه معنای سرزمین خوشبختی است.

 

این خانه  در سال 1939 ساخته شده و در سال 1958 توسط الویس خریداری شد و امروزه دومین مکان توریستی در آمریکا (بعد از کاخ سفید)محسوب میشود.سالانه میلیونها نفر از سراسرجهان از گریسلند دیدن میکنند و گریسلند یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی آمریکا است.

در حال حاضر این مکان به موزه ای تبدیل شده که در آن تمام لباسها، جواهرات ، اتومبیلها ، اسلحهه ها ، تا بلو ها و وسایل شخصی الویس در آنجا به دید عموم قرار گرفته.

نکته جالب اینکه آرا مگاه الویس و پدر و مادرش نیز در آنجا قرار دارد. هرسال میلیونها نفر در این مکان گرد هم جمع می آیند و با خواندن دعا و روشن کردن شمع یاد و خاطره سلطان راک اند رول را گرامی میدارند.

 


  -----------------------------------------

صفحه مقاله ها

 

 -----------------------------------------

همچنین در اینجا ببینید:

 

عکسهای عمارت گریسلند

عکسهای عمارت گریسلند

 

/ 13 نظر / 61 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عاشق الويس

سلام -عجب آهنگ با حالی رو وبلاگت گذاشتی.مطالبت عالی و آهنگت هم محشره . من بازم بهت سر ميزنم.منتظر نوشته های قشنگت راجع به الويس هستم.

زرين

سلام ....خيلی خوب بود. آهنگش هم خيلی لطيف و اثر گذار بود.آفرين بر تو که اينقدر از الويس ميگی.

آرش

در راه غمت چه ها کشيدم.....

عباس انريکو

سلام......تو بهترين طرفدار ELVIS هستی می دونی چرا زيزا تو واقعآ ELVIS را دوست داری..... راستی می دونی زن قبلی مايکل دختر ELVIS بود. با تبادل لينک موافق هستی من که موافقم .... اميدوارم که دوستان خوبی با هم باشيم. راستی روح ELVIS در بهشت است من اطمينان دارم. ......به اميد پيروزی مايکل جکسون سلطان موسيقی. bye bye bye

مهدی تهرانی

سلام خوبی بسيار زيبا بود /لذت بردم /راستش من کوچکتر از اونی هستم که بخوام کسی رو نصيحت کنم /اگر من حرفی هم زده باشم شما ببخشيد /موفق باشی

سولماز

ژيلا جان سلام-وبلاگت مثل هميشه زيباست-راستی خواستم بکم من وبلاگمو تعطيل کردم چون يه مدت ميخوام برم تبريز خونه خالم.وقتی برگشتم بهت سر ميزنم وآدرس جديدمو ميگم-خوش باشی عزيز.... فعلابای.

asal

سلام ژيلا جان...خيلی قشنگ بود...عکس پيريش هم باحال بود...آهنگ وبلاگت هم قشنگ بود...مرسی از لطفت...موفق باشی ژيلا عزيز

الهه

سلام ژيلا جون قشنگ بود آپم و منتظرتم

عباس انريکو

سلام به دوست خوب خودم ژيلا خانم............ عزيزم بيا اين ايميل منabbasmjtkop@yahoo.com هر کاری داشتی به من بگو............ دنيا موسيقی آمريکا.... علی (ع) يار و ياور تو باشد............. من به زودی لينک تو را در وبلاگم می گذارم....... i love you ..................................راستی اگر برام ايميل فرستادی تو قسمت نظرات وبلاگم به من خبر بده ....تشکر.......... فعلآ با اجازه.........bye bye bye

Ali-KilleR

درود بر شما...راستش من نه اين الويس رو ميشناسم نه وبلاگ شما رو..به طور تصادفی تو کافی نت نظاململک پيدا کردم...و خودمم بچه اونجام...خوب من وبلاگم هم اگه بيای سر بزنی ربطی به بلاگ شما نداره فقط چون ديدم خوب ترجمه ميکنی خواستم پيشنهاد همکاری بدم البته يک طرفه..منم ميخوام خيلی از اهنگها و بیوگرافی گروه های متال رو ترجمه کنم که سختمه خواستم که شما اگه مايليد زحمتشو بکشيد..منتظر جوابتون هست اگه خواستی اف بزار برام !!!بدرود

Whoops, looks like something went wrong.