زنان خانواده پریسلی

طبقه بندی: مقالات

 

 

 

زنان پریسلی

بیوگرافی و اطلاغات مختصری در باره 5 زن که نزدیکترین افراد از جنس زن به "الویس" هستند

 

 ________________________________________________________________________


مادر بزرگ : Minnie Mae Hood Presley مینی می هود پریسلی

"مینی می هود" در 20 جولای 1913 با Jessie D. McClowell Presley - پدر بزرگ "الویس"- ازدواج کرد و وارد خانواده "پریسلی" شد .آنها صاحب 5 فرزند بودند اما زندگی مشترکشان بعد از 41 سال به جدایی انجامید . پس از آن "مینی می" تا آخر عمر با پسرش ورنون  و در خانواده "الویس" زندگی کرد و در سال 1980 – 2 سال بعد از فوت الویس -  زندگی را بدرور گفت . آرامگاه او در مقبره خانوادگی "پریسلی" در گریسلند و سمت چپ آرامگاه "الویس" قرار دارد.

 

________________________________________________________________________

 

مادر : Gladys Love Smith Presley گلادیس لاو اسمیت پریسلی

"گلادیس لاو اسمیت" در کلیسا با "ورنون پریسلی" –پدر الویس – آشنا شد .آنها سخت شیفته هم شدند و با اینکه ورنون 4 سال از گلادیس کوچکتر بود ، آنها در 17 ژوئن 1933 با هم ازدواج کردند و در 8 ژانویه 1935 خداوند "الویس" را به آنها هدیه کرد."گلادیس" در 14 آگوست 1958 بر اثر حمله قلبی درگذشت و در قبرستان "فارست هیل" شهر ممفیس به خاک سپرده شد. اما 19 سال بعد در 1977 تابوت او به آرامگاه خانوادگی "پریسلی" در گریسلند منتقل شد.

 ________________________________________________________________________

 

همسر : Priscilla Ann Beaulieu Presley  پریسیلا آن بیولیو پرسلی

"پریسیلا " در 1946 متولد شد. پدرش "جیمز واگنر" خلبان هواپیمای جنگی ، در جنگ جهانی دوم کشته شد و مادر پریسیلا با یک فرمانده ارشد نظامی به نام "پل بیولیو" ازدواج کرد . پل بیولیو ، "پریسیلا" را به فرزندی قبول کرد و نام خانوادگی خود – بیولیو – را به او داد. "فرمانده بیولیو" که در شهر فرانکفورت آلمان فرمانده "الویس" بود موجبات آشنایی "الویس" و "پریسیلا" را فراهم آورد و آندو در 1 می 1967 باهم ازدواج کردند و در 1 فوریه 1968 صاحب دختر زیبایی به نام "لیزامری" شدند.
.....

 ________________________________________________________________________

 

دختر: Lisa marie Presley   لیزامری پریسلی

"لیزامری" تنها فرزند "الویس" در 1 فوریه 1968 در شهر ممفیس متولد شد. او عزیزترین فرد و نورچشمی "الویس" بود.اما وقتی تنها 9 سال داشت پدر را از دست داد . "لیزامری" در 3 اکتبر 1988 با دوست دوران کودکیش –دنی کئوک – ازدواج کرد و صاحب 2 فرزند شد. زندگی زناشوئی "لیزا"  چندین بار دچار شکست شد.
امروزه او با "مایکل لاکوود" – آهنگساز – ازدواج کرده و باردار است.

 ________________________________________________________________________

 

نوه : Danielle Riley Keough دنیل ریلی کئوک

"دنیل ریلی " اولین فرزند "لیزا" و "دنی کئوک" در 19 می 1989 متولد شد. او  تاکنون چندین شو لباس در روم ایتالیا داشته و مدل کمپانی معروف "کریستین دیور" است. او که19 سال دارد ، اظهار داشته که در سال 2009 با "رایان رایلی" ازدواج خواهد کرد.

 


 

صفحه مقاله ها


 

/ 19 نظر / 149 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ناتالي

سلام خسته ام از آرزوها، آرزوهاى شعارى شوق پرواز مجازى، بال هاى استعارى لحظه هاى کاغذى را روز و شب تکرار کردن خاطرات بایگانى، زندگى هاى ادارى روى میز خالى من، صفحه باز حوادث در ستون تسلیت ها، نامى از ما یادگارى من آپم دوست داشتي سربزن

ناتالي

چه خيالي ،چه خيالي،...ميدانم به ديدنم نمي آي

پاتوق گورکن ها

سلام ژيلا عالي بود عزيز. سندباد نجفي

مهرانا

زنده ام و... هستم، چون هنوز نبضم می زند ! برخی فراموش کرده اند انگار، اما تو به یادشان آر که هنوز می نویسم...! به روزم!

ღ♀ღ ايده ღ♀ღ

هومممممممممم ! چه پشتکاری !!!!!!!!! موفق باشی ژیلا خانوم. [گل][گل][گل][گل][گل]

رفیق

سلام خدمت دوست و یار مهربانم شرمندم از اینکه تو این مدت به وبلاگتون سر نزدم شرمندم و امیدوارم ما رو عفو کنید حالتون خوبه؟بهتون خوش میگزره؟ تسلیم عشق اپ شد و باز هم منتظر شما... می زنم استکانم را به شیشه قلبت به سلامتی همه زاغ های روی پرچین

سعید

سلام عرض شد .... ! خوب هستین که خدا بخواد ؟؟؟ .... معذرت میخوام چند وقت نبودم این ورا ... !! ... در مورد این پست ... خیلی عالی بود ... یکی از نکاتی که من دربارشون خیلی کم اطلاع داشتم همین خانم ها بودن ... واقعاممنونم ... .............. موفق باشی ..... ............ [گل]

مهرانا

ژیلا جان مثل همیشه از خواندن مطالبت لذت بردم! آدم در نگاه اول الویس را تا این حد تنها تصور نمی کند، اما حقیقت همین است: تنهایی!

آناهیتا

سلام ژیلا جون خوبی؟ عزیزم من آپم وقت کردی حتما یه سر بزن خوشحالم میکنی.[ماچ][قلب][گل] مراقب خودت باش عزیزم.[گل][خداحافظ]