انتشار تمبر جدید الویس پریسلی

ادامه مطلب:

الویس پریسلی به پاس خدماتش در موسیقی بار دیگر در سری تمبرهای جدید جاودانه خواهد شد.

رونمایی از این تمبر در تاریخ 12 آگوست 2015 به عنوان بخشی از مراسم هفته الویس ، در گریسلند برگذار میشود.گریسلند بی صبرانه در انتظار میزبانی از این مراسم در اولین روز از هفته الویس است.

 Jack Sodenمدیرعامل شرکت الویس پریسلی گفت: ما افتخار میکنیم به اینکه محبوبترین تمبر تاریخ در تمام دورانها تا کنون منعلق به الویس پریسلی است که در سال 1993 در گریسلند از آن رونمایی شد.ما مشتاقانه در روز اول از هفته الویس ، از این تمبر در مقابل امارت تاریخی گریسلند رونمایی میکنیم و پذیرای دوستداران الویس از سرتاسر دنیا در این مراسم هستیم.

با تشکر از علیرضا جلالی برای ارسال خبر

 

 -----------------------------

صفحه خبرها

/ 6 نظر / 209 بازدید
فاطیما

فکرکنم وبلاگت هنگ کرده..نظرات رو صفر میزنه..

سینا

سلام ژیلا خانم . مرسی از مطالب تون . ژیلا خانم می خواستم ازتون درخواست یه آهنگ کنم . اولیس پرسلی یه آهنگ خونده به نام spring fever ، اون ورژن هست که با یه دختره خونده . میتونی برام پیدا کنین ? مرسی

آرزو

سلام خدا قوت.مرسی از خبرت ژیلا جون میشه لطف کنی اگه تونستی تمبرشو هروقت رونمایی شد عکسشو واسمون بذاری؟ راستی نظرات به جز اینکه صفر نشون میده من چند بار یه سوالایی داشتم توی نظرات نوشتم اصلا انگار ارسال نمیشه!!![متفکر] امیدوارم این یکی ارسال بشه.

سینا

ممنون لطف کردی ژیلا خانم ...خیلی دنبال این آهنگ میگشتم[گل][گل]

آرزو

پس حتما ارسال نشده.خوشحال میشم بیام ولی من واتساپ ندارم اگه هر موقع نصب کردم حتما خبر میدم مرسی از لطفت.[شوخی][گل]

فاطیما

سلام..این ایستگاه رادیو الویسم اضافه کن به لیست.. http://tunein.com/radio/The-EP-Express---The-Elvis-Presley-Radio-Station-s127454/