آیا الویس زنده است؟

ادامه مطلب:

 

 

پیش آمد های حول و حوش فوت الویس کاملا اسرار آمیز است . دلایل زیادی وجود دارد که به مردم بفهماند که او نمرده است .

 

*الویس به ظاهرش اهمیت زیادی میداد ولی در اثر بیماری دچار چاقی مفرط شده بود.

 

*گواهی مرگ او پس از فوتش به نا گاه مفقود شد و گواهی فوتی  که هم اکنون دسترس است تاریخ مرگ او رادو ماه دیرتر نشان میدهد .

 

* به علت جلوگیری از اتفاقات ناگوار و به علت هجوم دوستداران وی مراسم تدفین خیلی سریع انجام شد .


و اما راجع به جسد داخل تابوت باید به این نکته توجه کرد که :

 

* الویس دستانی کشیده و استخوانی داشت درحالی که دستان جسد داخل تابوت نرم و گوشتالو بودند. حتی ابروها و بینی جسد کاملا با الویس فرق داشت.

 

چند روز قبل از فوت او به همراه چند تن از دوستانش از محلی که مرده را درآنجا  جهت تدفین آماده میکنند دیدن کرده بود. آیا او سرگرم تحقیق پیرامون چیز خاصی بود؟

 

 بسیاری معتقدند که الویس دنبال جسدی میگشت که شبیه خودش باشد!

 

*ازآن گذشته دو ساعت پس از مرگ الویس رسانه ها اعلام کردند: مردی که شباهت قابل ملاحظه ای با الویس داشته به  بوینس آیرس رفته است. نام این مرد جان بروز اعلام شد . این همان نام مستعاری بود که الویس چند بار از آن استفاده کرده بود .

 

مدتی قبل از مرگ الویس اعمال غیر منتظره ای ازاو سر میزد.  به عنوان مثال:

 

*برخلاف انتظار سفارش هیچ لباسی نمیداد . *همچنین درآخرین کنسرتش درانتهای برنامه برای خداحافظی از واژه ای استفاده کرد که هیچگاه آن را بکار نبرده بود.این  لغت (ادیس) به معنای آخرین وداع است .

 

*الویس قرار دادی با با یک شبکه تلویزیونی بسته بود که اجازه پخش برنامه های او را داشته باشد. چنین قراردادی از نظر مالی  شگفت آور بود  و شگفت آورتر از همه آنکه در لحظات آخر وی از حاضر شدن دراین برنامه صرف نظر کرد . او به علت چاقی بیش از حد از حضور عمومی خود در جمع به شدت دوری میکرد .

 

او کارهای دیگری نیز انجام داده بود که همگی مشکوک بودند .

 

*دو روزقبل از فوتش با یکی از دوستانش تماس گرفت و برنامه سفری را که ازقبل با او طراحی کرده بود ، لغو کرد .

 

* وقتی دوستش دلیل لغو سفر را ازاو میپرسد الویس از او میخواهد که هیچ سوالی  نکند.

 

 *همچنین الویس به این دوست گفته بود  که  مشگلاتش بزودی برای همیشه حل خواهد شد.

 

*یک روز بعد از فوت الویس یکی دیگر از دوستانش که از مدتی پیش روابطشان تیره گشته بود دسته گلی توسط پست دریافت کرد که روی کارت گل نوشته شده بود:

 

(این گل از طرف ال لن سلوت است)

 

 این نام خودمانی الویس بود که هر کسی از آن با خبر نبود . این نیز دلیل دیگری مبنی بر زنده بودن الویس بود .


 

* نکته دیگر اینکه الویس دارای چندین کتاب بود که جوایز زیادی را به خود اختصاص  داده بودند . کتابی مذهبی، چندین کتاب دارو سازی، کتابهایی راجع به مرگ و مهمتر از همه آنها Chero s  Number Book  که بعد از فوتالویس  همه این کتابها نا پدید شدند و هر گز تجدید  چاپ نگردیدند .


 

* دلیل دیگر برای اثبات این ادعا این مسئله است که الویس مجذوب معانی رمزی اعداد بود .

 

 تاریخ فوت وی 16 /8 /1977  است .

 

با جمع اعداد:

 

977+16+ 8

 

عدد 2001 بدست می آید که این نام فیلم  مورد علاقه الویس است که در این فیلم قهرمان داستان طرح مرگ ساختگی خود را در حمام  میدهد و جالب  اینکه جسد الویس هم در حمام پیدا شد .

 

اوعاشق معانی رمزی اعداد بود. اوعلاقه عجیبی به چیزهایی داشت که 3 عدد را نشان میدهد .

 

 مثل : پدر ، پسر ، روح القدس . حتی تعداد اعداد فیلم مورد علاقه الویس نیز 3 است:


 

 

(1+0+0+2)

 

اگر عدد 2001 که نام فیلم مورد علاقه اوست ازعدد 1977 که سال فوت اوست کم کنیم عدد 24 بدست می آید 24=1977-2001  حاصل جمع اعداد سال فوت او نیز برابر با عدد24 است.

 

(24=7+7+9+1 )

 

وحاصل جمعدو عدد 16 و 8 یعنی روز و ماه فوت او هم برابر با عدد 24 است .

 

با توجه به علاقه وافر او به معانی رمزی  اعداد و با توجه به رمزاعداد تاریخ فوت او واضح است که اگر الویس واقعا میخواست وانمود به مردن کند نمیتوانست تاریخی بهتر از این پیدا کند .

 

الویس دلائل زیادی برای وانمود کردن به مردن داشت .

 

*زندگی او در خطربود. او با سازمانی در کالیفرنیا معامله ای در اموال غیر منقول داشت و بعداز معامله متوجه شد که این سازمان ارتباط تنگاتنگی با مافیا داشته است  واین طور به نظر میرسد که الویس مجبور به افشای حلقه های جنایی بوده است.

 

 از اینها گذشته

 

* او از نوع زندگی کردن خود خسته شده بود. او زندانی شهرت محبوبیت خود بود. او دلائل زیادی برای تغییر جهت دادن به زندگیش داشت .

 

* او بی نهایت مورد علاقه مردم بود و همین امر رقبایش  را وادار کرده بود که چندین بار او را تهدید به مرگ کنند. البته او بیش از خود نگران امیت همسر و دخترش  بود .

 

* گاهی اوقات هنگام ترک گریسلند مجبور به انجام کارهایی میشد که بتواند از ازدحام دوستدارانش بکاهد. یکبار وقتی در لاس وگاس بیمار شده بود پزشکان نمیتوانستند او را بدرستی مورد معاینه قرار دهند زیرا بیمارستان غرق در طرفداران و دوستداران او شده بود .


 

*او به هنگام فوت 42 ساله بود. موهایش رو به سفیدی  رفته بودند و بیماری روزبه روز بیشتر او را از پا در می آورد و خیلی چاق شده بود. او هرگز دوست نداشت دوستدارانش او را با چنین حالتی ببینند .

 

*او یکبار ترتیب یک قتل ساختگی را داد . الویس خودش عملا این تصمیم را  گرفته بود تا بفهمد چقدر دوستانش به او نزدیک هستند و عکس العمل آنها  نسبت به مرگ او چگونه است . شاید آنچه او دراین مرگ ساختگی بدست آورد به او قبولاند که به هرطریقی زندگیش را تغییر دهد و با وانمود کردن به مرگ میتوانست به این مهم دست یابد . ضمن اینکه این مرگ ساختگی  ضامن سلامت روح و جسم او نیز می بود.

 

*مدیر برنامه های او  ، کلنل تام پارکر ، خبره تغییرهویت بود و حتی خود  یکبار به عنوان یک مهاجر هلندی وارد کشور شده بود. او با تغییر پاسپورت – شناسنامه – گواهی  رانندگی و شماره امنیت اجتماعی  خود  بارها تغییر هویت داده بود و حتما میتوانسته برای الویس هم زندگی دوباره بوجود آورد .

 

بعضی معتقدند که مدتی پس از فوت (ظاهری) الویس در حالیکه او درتبعید بسرمیبرده

 میل به خواندن دوباره در او افزایش یافته است .

 

* البته ماجرای orion  این تئوری را که او سعی داشته در شکلی ناشناس به کشورش باز گردد حمایت میکند .

مدتی کوتاه پس از فوت الویس خواننده ای به نامorion  درحالیکه ماسک به چهره می زد پا به عرصه خوانندگی نهاد . او هیکلی تنومند شبیه به الویس داشت و کاملا شبیه به او آواز می خواند. به خاطر ماسکی که به چهره داشت هیچکس نمیتوانست از هویت اصلی او  آگاه شود و عجیب آنکه بعد از دو هفته او نا پدید شد و دیگر هرگز کسی  چیزی از او نشنید .

و البته موضوع قابل توجه دیگر  داستان افسانه ای orion است . این داستان توسط Gaull brewer george  نوشته شده  است . این کتاب درباره بازیگری است که چندین هویت داشته و یکبار نیز دست به مرگ ساختگی می زند ...

 

 

-------------------------------------------------------------

 

صفحه مقاله ها

/ 29 نظر / 116 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهه

سلام تعطیلات تموم شد و سه شنبه رسید منتظرتم حتما بیا مطمئن باش به قول وبلاگت الوایس در قلبها زنده است ...

mehrdad

salamkhobitatilatkhoshghozasht

mehrdad

بگو كه گل نفرستد كسي به خانه من كه عطر ياد تو پركرده آشيانه من تو چلچراغ سعادت فروز بخت مني به جاي ماه، تو پرتو فشان به خانه من

مهدی تهرانی

من گريه شمع شام تار تو تو خنده ي صبح راستين من من پاي طلب در آستان تو وتو دست دعا در آستين من //دوست خوبم آپم و منتظرت

asal

سلام...خوبی ژیلا جون؟...من آپم ومنتظر حضور گرمت...شاد باشي

آرش شفاعی

سلام...مطلب خيلی خوبی بود...کلی به اطلاعاتم اضافه شد...ممنون...معلوم بود خيلی زحمت کشيده ای برايش...منتظرم بيايی اين ور

vahid

سلام خوبی وب زيبای داری وقت کردی به من هم سر بزن تا بعد...بدرود

مهران_الف

وافعا دستت درد نكنه ! معلومه خيلي وقت براش گذاشتي ... الويس هميشه در قلب ماست ! I added it to my favorite

والا چي بگم

اميد

شايد اينارو مطبوعات اون زمان براي فروش بيشتر عنوان ميكردن، كاش واقعيت داشت...