دانلود آهنگ تصویری الویس - Jailhouse Rock

 

طبقه بندی : ویدیوها

 

 

ویدیوی موزیک ویدیوی فیلم : Jailhouse Rock

با سپاس از آقای ارون

Jailhouse Rock 

 

این ویدیو را از اینجا مشاهده و دانلود کنید

 

 

 

 نسخه صوتی همین آهنگ همراه با ترجمه :

 

Jailhouse Rock

 

-------------------------------------------------------------

 
صفحه ویدیوها

/ 5 نظر / 204 بازدید
علیرضا

اولین آهنگی که از الویس شنیدم![نیشخند] جری لیبر یکی از آهنگسازهاش کمتر از یک ماه پیش درگذشت[گریه] Jailhouse Rock بعنوان اولین موزیک ویدئو دنیا شناخته میشه![تایید] ابتدا الویس از اجرای رقص در این قسمت دلهره داشت چون حرفه الویس رقاصی نبود به همین خاطر شخصی رو آوردن و یه سری حرکات و رقص ها رو به الویس نشون داد اما الویس گفت این حرکات خوبه اما متاسفانه من فرد آستر یا جین کلی نیستم و هر رقصی رو بخوای انجام بدم انجام میدم غیر از این! من میخوام خودم باشم و بعد الویس حرکات خودش رو انجام داد که با کمال تعجب گفتن این خودشه و چیزی که ما دنبالشیم بدین ترتیب الویس خودش رقص این فیلم رو ابداع کرد[لبخند] در طی ساخت این فیلم الویس روکش دندانش رو قورت میده که الویس رو به بیمارستان میبرند[ناراحت] برگرفته شده از making the jailhouse rock با تشکر از شما و ارون [لبخند][گل]

فاطیما

ممنون علیرضا درباره ی این اطلاعاتی که دادی.این اهنگ دومین چیزی بود که من ازالویس دیدم.این لباسش رو هم خیلی دوست دارم.جونم الویس که همیشه خودش بود. راستی ژیلا عکسی که گذاشتی و اسم الویس زیرش نوشته شده یه iجا انداختی. راستی ژیلا چرا به موتور جستجو بست ایران نمیری؟

مژگان

من بمعنی این اهنگ حال نکردم.اخه یه جوریه به رقصش ربطی نداره.ولی خدایی خیلی جالب اینکارهارومیکرد.مخصوصا روی پاهاش می ایسته خیلی دوست دارم.من یه عکس ازطرفدارهاش دیدم که ادای این کار الویس رومیکردن.

فاطیما

قشنگه معنیش. راستی ژیلا من توی یه سایتی خوندم که کری اندروود(برنده ی امریکن ایدل سال2005)و پدرانریکه و چند تن از خواننده های امریکا اهنگهای الویس رومیکس کردن وسال 2011بیرون میدن.شماخبری از این موضوع ندارین.من خیلی دنبال اهنگها گشتم وپیدانکردم میشه وقتی پیدا کردی برای دانلودبزاری.

سایت دانلود نرم افزار

سلام. با توجه به محتوای خوبی که دارید، خوشحال میشم اگر با هم تبادل لینک داشته باشیم. لطفا سایت من رو ببینید و اگر مایل بودید توی سایتم برام پیغام بگذارید تا تبادل لینک کنیم. قبلا هم پیغام گذاشتم براتون ولی جوابی ندادین.

Whoops, looks like something went wrong.