هواپیماهای شخصی الویس پریسلی در گریسلند میمانند

ادامه مطلب:

 

هواپیماهای الویس پریسلی ، جت لیزامری و هاند داگ در گریسلند میمانند.

به گزارش اسوشیتدپرس  ، بیانیه ای در روز یکشنبه صادر گشت که طی آن تثبیت گشته است که این دو هواپیما برای همیشه در گریسلند خواهند ماند.

جت لیزاماری ، که به افتخار دختر الویس ، لیزاماری ، نامگذاری شد در سال 1975 توسط الویس پریسلی از شرکت هواپیمایی دلتا به مبلغ 250000دلار خریداری شد. وپس از انجام عملیات نوسازی روی آن در نوامبر همان سال اولین پرواز خود را انجام داد. سپس در همان سال درحالیکه پریسلی درانتظار بازسازی هواپیمای لیزاماری بود ، هواپیمای سگ شکاری را به مبلغ 900000 دلار خریداری نمود.

پس از مرگ الویس ، امتیاز این هواپیما ها به کمپانی OKCواگذار شد و   OKC قبول کرد که هواپیماها به ازاء فروش بلیط برای دیدار عموم در گریسلند به نمایش گذاشته شدند.

اما این وضعیت در آوریل 2014 کمی پیچیده شد. شرکت سرمایه گذاری الویس پریسلی نامه ای به کمپانی OKC  نوشت که طی آن خواستار حذف و بازسازی هواپیما ها بعد از 26 آوریل 2015 شده بود.

اما در این ماه کمپانی okc  مجوزی از شبلی کانتی (استانداری تنسی ) دریافت کرد که طی آن میتوان جایی خارج از گریسلند مکانی به عنوان موزه توریستی برای نمایش این هواپیماها در نظر گرفته شود.

گریسلند به این اقدام واکنش نشان داده و گفته هواپیماها برای همیشه در گریسلند خواهند ماند. لیزاماری پریسلی نیز در صفحه شحصی خود نوشت : میخواهم اولین کسی باشم که این خبر را به شما میدهم. ما مالک این هواپیماها هستیم و این هواپیما ها برای همیشه در گریسلند خواهند ماند.

 

 

____________________________

اخبار مرتبط

 

جتهای شخصی الویس پریسلی به مزایده گذاشته شدند

 

جتهای شخصی الویس پریسلی به مزایده گذاشته شدند

 -----------------------------

صفحه خبرها

 

/ 4 نظر / 153 بازدید
فاطیما

من که خیلی خوشحال شدم...همه ی فن های الویس هم دیدم که این خبرو گذاشتن..پریسیلا هم این خبرو گذاشته بود..ممنون..[گل]

علیرضا

مرسی از این خبر جالبتون خیلی لطف کردین[نیشخند]

شانیا

سلام خیلی خبر خوبی بود خوشحال شدم. TCE⚡

آرزو

دستشون درد نکنه.[دست] مرسی از خبر...