خواهران تیو و الویس پریسلی - قسمت اول

ادامه مطلب:

 جینی و ویکی و  الیزابت تیو خواهران فیلیپینی هستند ، که در نقش دختربچه های چینی ، هر کدام به طور جداگانه در دو فیلم با الویس بازی کردند.

ویرجینیا تیو معروف به جینی  متولد سال 1954 و الیزابت تیو معروف به لیز ، متولد 1957در فیلمGirls Girls Girls  نقش کوتاهی با الویس بازی کردند.

 

Girls Girls Girls

جینی در آن زمان 8 ساله و لیز  5 ساله بودند.

جینی از همان زمان کودکی پیانیست ماهری بود و در شو اد سولیوان بهمراه خواهران ، ویکی و لیز و برادر خود ظاهر شد. همچنین اجرایی برای پرزیدنت جان اف کندی  ، رئیس جمهوری وقت آمریکا داشت.

 

جینی تیو

جینی قرار بود فیلم دیگری با الویس پریسلی بازی کند در یک نقش طولانی. این فیلم : it happened at the world's fair  بود. اما نتوانست به موقع خود را برای سکانسهای طولانی این فیلم حاظر کند و این شانس نصیب خواهر کوچکترش ویکی شد.

جینی در اینباره میگوید: نقش من برای بازی در فیلم Girls Girls Girls نقش کوتاهی بود که فیلمبرداری آن تنها دو هفته به طول انجامید. اما برای فیلم  it happened at the world's fair میبایست 3 ماه سر صحنه فیلمبرداری میبودم. از طرفی باید برای اجرای پرزیدنت کندی تمرین میکردم و به این دلیل این شانس را به خواهرم ویکی دادم.

 

خواهران تیو در فیلیپین بدنیا آمدند.

پدرشان به صورت آماتور پیانو میزد و جینی علاقه زیادی به صدای جادویی پیانو داشت. اما پدرش او را از دست زدن به پیانو منع میکرد. چون همیشه شیرینی میخورد و دستانش همیشه چسبناک بود! اما یکروز که پدرش خارج از خانه بود ، مادرش صدای پیانو زدن جینی را میشنود و از آنجا استعداد او کشف میشود. و حتی اجراهای او غوغایی به پا میکند که او و خانواده اش به آمریکا دعوت میشوند و در شو اد سولیوان شرکت میکنند.

Girls Girls Girls

در سال 1962 جینی و کوچکترین خواهرش ، لیز ، برای بازی در فیلم  Girls Girls Girls با الویس پریسلی انتخاب شدند. همچنین برادرشان الکساندر نیز در آخرین صحنه های فیلم دیده میشود.

 

----------------------------------------------------------------

همچنین در اینجا ببنید:


خواهران تیو و الویس پریسلی  قسمت دوم

خواهران تیو و الویس پریسلی - قسمت دوم

 

 

-------------------------------------- 

صفحه مقاله ها

 

/ 5 نظر / 327 بازدید
Ali

خوش به سعادتشون

علیرضا

سلام بسیار ممنون از اطلاعات مفیدتون راستش من یه مواقعی برام این سئوال پیش می اومد که این بچه ها کی هستن و چه رابطه ای بین این دو فیلم دارن چون میدونین روزی نیست که دخترم آهنگ How Would You Like to Be رو از فیلم it happened at the world's fair رو نبینه حتی این قسمتش رو هم میتونه بخونه Oh ho, ha ha, a-tra la la la la la la a ha, tra la la la la la la

نسیم

سلام عزیزم. خیلی جالب بود! آخی...عجب خواهران چشم بادومی خوش بختی![خنده][قهقهه][قهقهه] من همیشه به این سولین حسودیم میشد! همش بغل الویسه و هی الویس لوسش میکنه! ولی خیلی حرکاتشون تو فیلم بامزست! بچه هی کینگ رو میزاره سر کار! مشخصه بچه زبلیه ها! در هرحال الویس و جان اف کندی دو مرد بزرگ آمریکا در قرن 20 بودند و محبوب ترین مردان آمریکا که مرگشون مردم رو در حسرت و اندوه بزرگ دسته جمعی فرو برد و این بچه ها از اتفاق با این دو مرد، شانس دیدار و ارتباط داشتن!

آیدین

الان این بچه ها کلی به خودشون افتخار میکنن که یه زمانی با الویس فیلم بازی کردن[نیشخند]

فاطیما

جونم عکس اول خیلی قشنگ بود.ممنون از توضیحاتت درمورد این 3نخاله ی بامزه.