جیجنر آلدن از دیروز تا امروز

 ادامه مطلب:

 

جینجر و الویس:

 

جینجر آلدن دوست و همدم تنهایی سالهای پایانی الویس است. کسی که قرار بود با الویس ازدواج کند و اولین کسی که از مرگ او باخبر شد و جسد بی جان الویس را در حمام پیدا کرد.

جینجر و الویس

 


جینجر نخستین بار در 1961 الویس را ملاقات کرد. او در آن زمان 5 سال بیشتر نداشت. پدر جینجر افسر سخنگوی الویس در ارتش بود و الویس ، او و خانواده اش را به بازدید یک نمایشگاه محلی دعوت کرده بود.

آنها 15 سال بعد  در 1976 مجددا  با هم ملاقات کردند.

دوست صمیمی الویس– جرج کلاین– بعد از دیدن تری آلدن، -خواهر جینجر-،  در یک شو محلی تلویزیونی تصمیم گرفت مسبب آشنایی او با الویس شود.جرج میخواست به هر نحوی شده الویس را از اینهمه تنهایی و انزوا نجات دهد.در این ملاقات جینجر هم به الویس معرفی شد.و از آنجا بود که بین الویس و جینجر دوستی ایجاد شد.

الویس و جینجر


الویس در اجراهای زنده خود بار ها جینجر و خانواده اش را به همه معرفی کرده بود ، که آخرین آنها در یک برنامه تلویزیونی در 1977 بود.

 

جینجر

 

همچنین الویس انگشتری با 15 برلیان تراش خورده به وزن 1 قیرات به جینجر هدیه داد.

انگشتر برلیان جینجر که از الویس گرفته است

 


جینجر بعد از الویس:

جینجر  ازدواج کرد و به نیویورک رفت. نام همسر او Ron Leyser است و آنها دارای یک پسر هستند.

 

 جینجر و همسرش

 

 

 

 

جینجر بجز چند شو لباس فعالیت دیگری نداشته است.

او تا کنون تنها دو مصاحبه با رسانه ها انجام داده.

همچنین انگشتری که الویس به او هدیه داده بود را در یک حراج به فروش گذاشت! این انگشتر به مبلغ 30000 دلار آمریکا فروخته شد.

 

 

 __________________________________________________

 

برای مطالعه مقاله قدیمی مربوط به جینجر اینجا کلیک کنید:

 

 

 

 

-------------------------------------

صفحه مقاله ها

 


 

/ 12 نظر / 292 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطیما

الویس برای چی قرص خورده بود؟

فاطیما

ممنون علیرضا.چرا این کارو میکنن.پول نداشتن.یا زیاد پول دوست داشتن.ادم خاطرات یه ادمه خوب که حالا توی دنیانیست روباید نگه داره.اگه دوست نداره باید به کسی بدش که لیاقت نگه داشتنش رو داشته باشه.یاباید بزارن توی موزه تا طرفداراش بیان وببیننش. ازحراج متنفرم.

فاطیما

راستی اگه جنجیرعاشق الویس بود چرا ازدواج کرد.

فاطیما

ارون برای داشتن اهنگهای بیتل برو توی گوگل بزن دانلود اهنگهای بیتلها.اگه وی پی ان داشته باشی سایتهای خارجی هم بازمیشن. ولی شبکه ی4ماهواره کلیپها و کنسرتهاش رو پخش میکنه.توی بخش ریترو.من یه کلیپش رو ضبط کردم وبرای ژیلا فرستادم.میتونی ازش بخوای برات بفرسته.ولی شبکه4رواگه داشته باشی میتونی دوباره ببینی.

علیرضا

سلام با اجازه ژیلا خانوم میخوام جزئیات آخرین روز زندگی الویس رو بگم آخرین روز الویس: 16 آگوست 1977 ساعت 12 شب: الویس به همراه جینجر از دندانپزشکی به گریسلند برمیگردد ساعت 2:15 شب: الویس از دکترش بخاطر درد دندانش تقاضا دارو میکند و نابرادری اش در داروخانه 6 بسته قرص میگیرد ساعت 4 صبح: الویس پسرخاله اش بیلی اسمیت و زنش را اخواب بیدار میکند تا بازی راکت بال کنند طبق معمول الویس توی بازی به سختی حرکت میکند و بارها به شوخی سعی میکند که با توپ بیلی را بزند که توپ به پای خود الویس برخورد میکند و باعث کبودی میشود و بازی تمام میشود ساعت 4:30 صبح: الویس کنار پیانو میرود و 2 آهنگ مذهبی و آهنگ Blue Eyes Crying in the Rain رو اجرا میکند ساعت 5 صبح: الویس تصمیم میگیرد که زود به رختخواب برود! و کنار جینجر میخوابد و قرصی که دکترش به او داده را میخورد

علیرضا

ساعت 7 صبح: الویس دومین قرص را میخورد ساعت 8 صبح:الویس هنوز قادر بخوابیدن نیست بهمین خاطر تقاضای قرص سوم میکند که عمه اش Delta Mae Biggs برای او می آورد ساعت 9:30 صبح: الویس کتاب The Scientific Search For The Face Of Jesus را برمیدارد و به حمام میرود جینجر به او میگوید: Don't fall asleep in there و الویس جواب میدهد : Okay, I won't و جینجر می خوابد. شاید این آخرین سخن الویس باشد. ساعت 1:30 بعدازظهر: جینجر بیدار میشود و میبیند که الویس هنوز برنگشته در حمام را میزند و جوابی نمی شنود و در را باز میکند و وقتی با پیکر نیمه جان الویس مواجه میشود فریاد میکشد و دوستان الویس Al Strada و Joe Esposito سر میرسند و آمبولانسی اعزام میشود بعد پدر و دختر الویس میآیند و این صحنه را میبینند که سریعا دختر الویس را از آنجا دور میکنند. ساعت 2:56 بعدازظهر: پیکر بی جان الویس به بیمارستان Baptist Medical Center میرسد ساعت 3 بعدازظهر : مرگ الویس اعلام میگردد ساعت 4 بعدازظهر: پدر دل شکسته الویس در پله های گریسلند به جمعی از گزارشگران میگوید: My son is dead

علیرضا

من خودم وقتی اولین بار این متن (متن انگلیسی) رو خوندم گریه کردم [گریه] همچنین وقتی کلیپی که جو و چارلی میگن الویس حالش خوب بود وچارلی میگه باور نمی کنم و گریه میکنه[گریه] شما صاحب اختیارید من آدرس لینکش رو هم براتون میفرستم من کمی خلاصش کردم[لبخند]

آیدین

علیرضا خیلی گریه دار بود [گریه] راستی ژیلا خانوم این آهنگه رو که علیرضا گفت رو هم میشه برای دانلود بزاری با ترجمه؟ شرمنده ها من همش دانلود میخوام [نیشخند]

فاطیما

وای علیرضا چی میگی.داره نفسم بالا نمیاد.چیزی که جالبه اینکه مایکل جکسون هم باتجویز قرص دکترش فوت کرد.یعنی انقدر دوز قرصها بالاست.

مژگان

جنجیر هم خوشگله.بد نیست.شبیه زنش هم هست.

Whoops, looks like something went wrong.