جینجر سایه ای از پریسیلا

 

طبقه بندی: مقالات

 

 

 

 

 

 

 

 

   الویس

            و

             جینجر

 

 

 

جینجر  آلدن

 

 

جینجر آلدن همدم تنهایی های الویس در سالهای پایانی زندگی او بوده است . این زن که شباهت عجیبی به پریسیلا –همسر الویس – داشت 19 سال جوانتر از الویس بود . وی آخرین کسی است که قبل از فوت الویس او را زنده دیده و همچنین این جینجر بود که جسد الویس را در حمام گریسلند پیدا کرد.

 

 

 

آشنایی الویس و جینجر

 

 

دوست صمیمی الویس–جرج کلاین بعد از دیدن تری آلدن، -خواهر جینجر-،  در یک شو محلی تلویزیونی تصمیم گرفت مسبب آشنایی او با الویس شود.جرج میخواست به هر نحوی شده الویس را از اینهمه تنهایی و انزوا نجات دهد.در این ملاقات جینجر هم به الویس معرفی شد.و از آنجا بود که بین الویس و جینجر دوستی ایجاد شد.

 

 

 

جینجر سایه ای از پریسیلا

 

 

 

 جینجر آلدن از لحاظ چهره ظاهری شباهت زیادی به  پریسیلا ، دارد. در جریان این آشنایی بین جینجر و الویس دوستی ایجاد شد. و بسیاری معتقدند که دلیل جذب الویس به جینجر همین موضوع بوده است.

 

 

جینجر و ادعای قرار ازدواج با الویس

 

 

جینجر پس از فوت الویس مدعی شد که با او قرار ازدواج داشته است و تمام جزئیات آن را نیز باز گو کرد.  وی مدعی شد الویس برای اولین بار در 26 ژانویه 1977 از او تقاضای ازدواج کرده است.همچنین جینجر ادعا کرد که الویس برای او یک حلقه نامزدی از جنس الماس به وزن یازده و نیم قیرات و به ارزش 700 000$خریداری کرده است.

 

 

 

 

 

صفحه مقاله ها

/ 101 نظر / 67 بازدید
نمایش نظرات قبلی
jaleh

ژيلا جون در مورد تبليغ و بستن در کيسه زباله همه خوب ميدونن که اين آدمها هستن که تا کيسه رو ميزاری بيرون ميان جرش ميدن تا يه پلاستيک يا روزنامه و غيره از توش بردارن. گربه اول کيسه رو بو ميکنه بعد همون جائی رو که اگر احيانا غذائی باشه با ناخوناش سوراخ ميکنه و تکه استخوان يا هرجيز خوردنی رو ميکشه بيرون. ولی خوب اينها تو تبليغ جيزی از انسانها نميگن و همه چيز رو ميزارن تقصير گربه و کلاغ وغيره..

jaleh

در ضمن چند روزه حالم باز خیلی از دست این آدمهای دو پا گرفته شده . درکوچه ای که جلوی شرکت هست و من ماشينم رو روزها پارک ميکنم چند ساليه که هرروز ۴-۵ تا گربه گرسته منتظر من هستن و منم يه چيزی بهشون ميدم بخورن(ساعت ۷ صبح). هفته پيش يکی از همکارام که اومد گفت يه خانومی ساعت ۱۱ صبح آمده کيسه زباله اش را بزاره يه گربه از جلوش رد شده ترسيده و خورده زمين.

jaleh

بعد چند نفر جمع شدن و تشخيص دادن چون من صبح زود به اينا غذا ميدم مقصرم که خانوم خورده زمين. آخه تورو خدا ببين يکی نيست بگه يعنی اگر من نبودم و ۷ صبح به اين گربه ها غذا نميدادم اصلا گربه تو اين کوچه نبود ؟ اينها که گربه های همين محله هستن ديگه بمن چه که خانوم ترسيده وخورده زمين . خلاصه سرت رو درد نيازم يه نامه تحديد آميز هم نوشته بودن گذاشته بودن رو شيشه ماشين... ديگه خودت ببين چقدر سطح فکر آدما تو اين مملکت پائينه حقا که هرچی داره سرمون مياد حقمونه تو اين مملکت با وجو د اين آدما

عباس جکسون

سلام به آبجی خودم..................اميدوارم که حالت خوب باشه.............. می بينم که لينک ما رو ورداشتی از تو وبلاگت.............. bye bye bye

†::تينـــــا::†

سلامممممم آبجی ژيلا چرا بهم زنگ نمی زنی؟؟بابا من ديگه اينقدر زنگ زدم خونتون ديگه خجالت می کشم.ژيلا دلم برات تنگ شده به خدا.زنگ بزن ديگه(گريهههه).لااقل بيا تو وبلاگم يه خبری از خودت بده ببينم حالت چطوره!

آنتی پورپیرار

سلام ژيلا خانم بطور تصادفی در وب سايت ( ناريا ۱ ) مشاهده کردم که پيغامی برای من گذاشته ايد. فکر می کنم که سوء تفاهمی پيش آمده زيرا وب سايت من ( ناريا ۲) است و نوشته ها و نقطه نظرات من با آنچه در وب سايتی که در آن پيغام گذاشته ايد کاملا متفاوت است و من به هيچوجه دولت اسرائيل را قبول نداشته و بلکه اعمال آنانرا در قبال اعتراضات مردم آن سرزمین جنایتکارانه می دانم. امیدوارم کدورت خاطر ناخواسته ای که ایجاد شد برطرف شده باشد. در مورد هدف اصلی از ایجاد وب سایت خود نیز بعدا برای شما توضیحات لازم را خواهم داد مطمئنم استقبال می کنید. برایت آرزوی موفقیت دارم.

بهشتی

سلام.مطالب زيبايی می نويسيد.نمی دونم اون آژی که ازش گفتيد انجام داديد يا نه چون من چيزی نمی بينم.خوشحال ميشم به وبلاگه منم سر بزنيد به روزم.موفق باشيد.

محمود

سلا ژيلا جان .. خوبی ؟؟؟ می بخشيد که دير سر زدم اما : تو مپندار که خاموشی من ، هست برهان فراموشی ن .. سبز باشی عزيزم .

fahimeh

سلام زيلا جون....عاشقی پيداست از راز دلی....نيست بيماری چو بيمار دلی....علت عا شق ز علت ها جداست....عشق اسطرلاب اسرار خداست.........به من هم سر بزن